Karma dla kotów

Każda dieta musi być odpowiednio zbilansowana - jest to dla nas priorytet, gdyż dzięki temu zwierzęta są w świetnej formie. Nasze karmy zawierają odpowiednie ilości składników mięsnych, które są numerem 1 w kompozycji. Wzbogacone są o kompleks Omega-3 i Omega-6, a także zawierają wszystkie niezbędne witaminy i minerały oraz uwzględniają szczególne potrzeby organizmu zwierzęcia. Nasze produkty łączą wyjątkową formułę INTEGRAMIX – to 4 składniki z czterech stron świata, które pomagają w utrzymaniu zdrowia zwierząt domowych.

Zakłady, w których produkowane są nasze karmy, to trzy nowoczesne fabryki, działające zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości żywności zgodnie z ISO 22000 i FSSC 22000. Kontrola jakości i dbałość o zachowanie odpowiednich właściwości odżywczych naszych produktów jest obserwowana na wszystkich etapach ich produkcji. Do momentu wprowadzenia na rynek każdy produkt jest testowany i zatwierdzany przez renomowanych profesjonalistów z branży – Holenderski Instytut Żywienia Zwierząt Kennel De Morgenstond oraz Francuski Centrum Medycyny Weterynaryjnej ONIRIS (Badania i Inżynieria Produktów Spożywczych).

Oferujemy małą hurtową dostawę tych karm dla zwierząt domowych bezpośrednio do sklepu Państwa!

* Cena z dostawą i VAT, zł.

NASZE ZALETY

advantage-1

MIĘSO NA PIERWSZYM MIEJSCU W SKŁADZIE KARMY

advantage-2

INTEGRAMIX – 4 SKŁADNIKI Z 4 STRON ŚWIATA WSPIERAJĄCE ZDROWIE ZWIERZĄT DOMOWYCH

advantage-3

OMEGA 3 + OMEGA 6 POMAGAJĄ WSPIERAĆ ZDROWĄ SKÓRĘ I BŁYSZCZĄCĄ SIERŚĆ

advantage-4

SZEROKI ASORTYMENT ZAPEWNIA DBAŁOŚĆ O RÓŻNE POTRZEBY

Oferujemy współpracę z nami

Nasze produkty i ich ceny można zobaczyć w naszym magazynie, a także na tej stronie internetowej. Warunki współpracy są bardzo elastyczne i uzgadniane z każdym Klientem indywidualnie. Nasze produkty mogą znaleźć się w Twoim sklepie w ciągu jednego-dwóch dni. Aby to zrobić, potrzebujesz tylko chęci. Zadzwoń do nas lub odwiedź. Wyraź Swoje zapotrzebowanie stroną internetową lub składająć zapytanie drogą e-mail-ową. Dostawy do sklepów realizujemy bezpłatnie, dysponujemy do tego własnym transportem. Dla stabilnych partnerów zapewniamy płatność w ratach lub opóźniona płatność. Zapraszamy!!!