Poszukujemy przedstawicieli regionalnych

Poszukujemy przedstawicieli regionalnych, jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Kormotech na polskim rynku spożywczym. Kormotech należy do czołowych producentów karm dla zwierząt na świecie. Firma posiada trzy nowoczesne fabryki karm, działające już od 15 lat – zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości żywności, zgodnie z ISO 22000 i FSSC 22000. Produkty dostarczane są do ponad 40 krajów na całym świecie, w tym do Europy i Ameryki. Technologia produkcji karm została opracowana wspólnie z PETFOOD WORLDWIDE DEVELOPMENT, USA, a receptury zostały opracowane wspólnie z PETFOOD SPECIALITIES, Polska. Mamy własną produkcję mokrych karm dla psów i kotów z kurczakiem, wołowiną, salcesonem i klasyczną, które produkujemy w batonach 450g, 900g i puszkach 400g, 800g i 1250g.
Tworzymy sieć sprzedaży tych produktów w Polsce, ponieważ uważamy, że nasza jakość powinna być dostępna dla każdego – z tego też powodu szukamy przedstawicieli regionalnych w każdym województwie. To jeden przedstawiciel na region z wyłącznym prawem do sprzedaży naszych produktów na terenie swojego województwa.

Poszukujemy partnerów – sprzedawców regionalnych.

Sklep-magazyn: ul.Grota-Roweckiego 9a, 26-604 Radom
Tel. / WhatsApp: +48 694 001 735 / +48 500 377 858
Dział sprzedaży: +48 881 723 677

Poszukujemy przedstawicieli regionalnych
Poszukujemy przedstawicieli regionalnych

Poszukujemy partnerów – sprzedawców regionalnych

Poszukujemy przedstawicieli regionalnych

Co oferujemy:

– współpraca w kierunku sprzedaży hurtowej poprzez sklepy spożywcze, targi i inne. Nasza strona internetowa dla tych celów: www.swiatdlazwierzat.eu
– współpraca w kierunku sprzedaży detalicznej poprzez sklep internetowy, inne platformy handlowe takie jak Allegro, OLX, Empik i inne oraz portale i sieci społecznościowe. Nasza strona internetowa dla tych celów: www.swiatdlazwierzat.pl
– formę współpracy opartą o wypłatę uzgodnionej prowizji za sprzedany przez Partnera towar. Wszystko do uzgodnienia.

Nasze zobowiązania:

1. Dostępność w odpowiednim asortymencie produktów na magazynie; dla sprzedaży hurtowej przez sklepy minimum 50 artykułów, dla sprzedaży detalicznej stopniowe zwiększanie asortymentu z 500 do 2500 artykułów.
2. Dostawa towarów do Klienta z naszego magazynu oraz możliwość odbioru osobistego.
3. Bezpłatne udostępnianie broszur i innych produktów reklamowych.
4. Tworzenie trwałego, pozytywnego wizerunku firmy i produktów.
5. Wypłata prowizji za sprzedany towar.
6. TWORZENIE MIEJSCA PRACY DLA PARTNERA. W tym celu tworzymy i przekazujemy Partnerowi do pracy sklep internetowy z naszymi produktami i kontaktami Partnera. Pozwala on dokonywać sprzedaży, kontaktować się z klientami, analizować stan sprzedaży na podstawie danych statystycznych, a także monitorować sprzedaż i zarobione pieniądze. Sklep internetowy może być podłączony do Allegro i innych platform handlowych + podstawowe możliwości SEO.

Oczekujemy od Partnera:

1. Сhęci zarabiania z nami.
2. Obecności firmy, działalności gospodarczej, telefonu, komputera.
3. Orientacji na rynku sprzedaży, posiadania uprawnień marketingowych.
4. Dbania o wzrost ilości Klientów w uzgodnionym regionie.
Zapraszamy do współpracy!!!

Poszukujemy partnerów