O firmie

Vestona sp. z o.o. jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku spożywczym firmy Kormotech – czołowego światowego producenta karm dla zwierząt. Producent posiada trzy nowoczesne fabryki pasz, działające już od 15 lat zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości żywności zgodnie z ISO 22000 i FSSC 22000. Produkty dostarczane są do ponad 40 krajów na całym świecie, w tym do Europy i Ameryki.
Technologia produkcji karm została opracowana wspólnie z PETFOOD WORLDWIDE DEVELOPMENT, USA, a pierwszy receptury zostały opracowane wspólnie z PETFOOD SPECIALITIES, Polska.

Ponadto współpracujemy z wieloma znanymi polskimi producentami żywności, tworzymy własne marki, poszerzamy nasz asortyment o różne akcesoria i inne produkty pomocnicze dla Waszych ukochanych pupili.

Vestona sp. z o.o., to firma, z którą będziesz komfortowo pracować. Zapraszamy do współpracy!!!

Sklep-magazyn: ul.Grota-Roweckiego 9a, 26-604 Radom
Tel. / WhatsApp: +48 694 001 735 / +48 500 377 858
Dział sprzedaży: +48 881 723 677

Karma dla psów i kotów
Świat dla zwierząt

Jakie produkty oferujemy

Zakłady, w których produkowane są nasze karmy, to trzy nowoczesne fabryki, działające zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości żywności zgodnie z ISO 22000 i FSSC 22000. Kontrola jakości i dbałość o zachowanie odpowiednich właściwości odżywczych naszych produktów jest obserwowana na wszystkich etapach ich produkcji. Do momentu wprowadzenia na rynek każdy produkt jest testowany i zatwierdzany przez renomowanych profesjonalistów z branży – Holenderski Instytut Żywienia Zwierząt Kennel De Morgenstond oraz Francuski Centrum Medycyny Weterynaryjnej ONIRIS (Badania i Inżynieria Produktów Spożywczych).

W naszym asortymencie

W naszym asortymencie znajdują się karmy dla kotów, kociąt zwykłe i specjalistyczne o określonych funkcjach. Karmy dla psów dla różnych ras i kategorii wiekowych, także ogólne i specjalistyczne. W asortymencie posiadamy również akcesoria tj. żwirek dla kotów z drewna, bentonitu i zeolitu. Oferujemy karmę suchą i mokrą w różnych opakowaniach i gramaturach. Do sklepów spożywczych dostarczamy Państwu produkty w trzech poziomach jakościowych i cenowych, są to Econom, Standard, Premium, ponad 50 artykułów. Do sprzedaży w sklepie internetowym oraz Allegro, łączny asortyment to ponad 350 artykułów w czterech poziomach cenowych i jakościowych, dodając produkty Super Premium. Wszystkie nasze produkty powstają wyłącznie z produktów naturalnych. Wszystkie składniki wskazujemy przy charakterystyce każdego rodzaju karm.

Oferujemy współpracę z nami

Nasze produkty i ich ceny można zobaczyć w naszym magazynie, a także na tej stronie internetowej. Warunki współpracy są bardzo elastyczne i uzgadniane z każdym Klientem indywidualnie. Nasze produkty mogą znaleźć się w Twoim sklepie w ciągu jednego-dwóch dni. Aby to zrobić, potrzebujesz tylko chęci. Zadzwoń do nas lub odwiedź. Wyraź Swoje zapotrzebowanie stroną internetową lub składająć zapytanie drogą e-mail-ową. Dostawy do sklepów realizujemy bezpłatnie, dysponujemy do tego własnym transportem. Dla stabilnych partnerów zapewniamy płatność w ratach lub opóźniona płatność. Zapraszamy!!!
Vestona
Karma dla psów i kotów

Co trzeba wiedzieć o „Świacie dla zwierząt”?

Marka Świat dla zwierząt jest własnością polskiej firmy produkcyjnej Vestona sp. z o.o. Jedynym kierunkiem jest Vestona sp. z o.o. to produkcja i dystrybucja zarówno własnych produktów, jak i produktów wiodących światowych marek na rynek zoo

– tworzenie, rozwój i wprowadzanie na rynek produktów zoologicznych, różne kierunki dla sektorów zoologicznych rynku.
Karma dla kotów i psów sucha i mokra, różne marki
– Produkty do pielęgnacji zwierząt
– Produkty do higieny zwierząt
– produkty ekologiczne dla zwierząt
Nasze atuty?
Wszystkie zalety Vestona sp. z o.o. – to demokratyczna polityka cenowa i NAJWYŻSZA jakość naszych produktów.
Kupując u nas ten produkt otrzymujemy:
• doskonały widoczny efekt od razu po pierwszym użyciu
lista produktów prawidłowo dobranych na rynek polski
• nie ma potrzeby badania właściwości wszystkich produktów (w naszym katalogu znajduje się około 140 rodzajów i rodzajów karm dla kotów i psów)

Z powyższych argumentów możemy wnioskować i wyrobić sobie opinię, że Vestona sp. z o.o. zajmuje się rozwojem i dystrybucją tylko jednego kierunku – produktów dla świata zwierząt. Sektor od dawna ma swoich liderów z wieloletnią historią i doświadczeniem, a także młode firmy z innowacyjnymi produktami i pomysłami.

Przemysł zoologiczny, farmaceutyczny – te dziedziny są w Polsce bardzo dobrze rozwinięte, na te sektory nastawione są uczelnie. Dlatego marka Świat dla zwierząt z Vestona sp.z o.o. można i należy ufać. Sprzedając produkty tego producenta otrzymujesz dokładnie sprawdzony produkt najwyższej jakości.
Świat dla zwierząt z Vestona sp.z o.o. opracowała i wprowadza na rynek ponad 500 różnych produktów dla zwierząt, różniących się składem, które prezentowane są w krajach europejskich
.
Kolejnym powodem do zaufania jest to, że jesteśmy oficjalnym dostawcą w Polsce, jest to gwarancja, że wszystkie produkty są oryginalne.

Oficjalnym przedstawicielem i dostawcą produktów w Polsce jest firma Vestona sp. z o.o. producent i oficjalny dystrybutor wielu fabryk – jest to gwarancja jakości i oryginalności potwierdzonej europejskimi certyfikatami. Nasza firma posiada własne magazyny, logistykę, transport i dostawa, wszystkie produkty są oficjalnie produkowane.

Interesują nas przedstawiciele regionalni, dealerzy oraz różne punkty sprzedaży w Polsce. Oferujemy sprawdzony i opłacalny produkt na rynku. Zapewniamy pełną informację i wsparcie techniczne. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą.
Od wielu lat wypróbowujemy i testujemy produkty różnych europejskich producentów, produkty zoo. Wybrane przez nas produkty wykazały najlepsze rezultaty. Niezmiennie wysoka jakość, działające kompozycje i ponad przystępna cena.

1. Wysyłamy w dniu zamówienia (oprócz niedzieli)
2. Duże partie towaru dostarczamy własnym transportem
3. Umiemy negocjować
4. Pracujemy oficjalnie i z VAT
5. Ceny hurtowe dla dealerów
6. Wyłącznosc w regionie
7. Dobre prowizji.
Co roku odwiedzamy wszystkie najważniejsze wystawy w tym sektorze, które odbywają się w Europie. Jesteśmy świadomi najnowszych trendów i śledzimy najnowsze trendy w branży zoologicznej. Posiadamy duże doświadczenie w tym sektorze.

Oferując produkty Vestona sp. z o.o., mamy pewność, że oferujemy to, co najlepsze. Miej pewność, że kupując produkty od Vestona sp. z o.o. otrzymujesz najlepsze produkty w klasie super premium, premium i standard.

„Doskonała karma sucha i mokra od Vestona sp. z o.o.”

Główna gradacja karmy dla kotów i psów – według klasy:

Standart. Niedrogie i ogólnodostępne w sklepach produkty, których ceny producenci obniżają cenę dodając podroby, mączkę mięsno-kostną, soję i tłuszcze. Jeśli starannie wybierzesz tę mokrą karmę i nie będziesz jej podawać zbyt często kotu lub psu, nie zaszkodzi. Najważniejsze, że kompozycja nie zawiera barwników „chemicznych” i wzmacniaczy smaku (glikolu propylenowego, cukrów), które powodują niebezpieczne uzależnienie od „fast foodów” u zwierząt domowych.
Premium. Jeden z najpopularniejszych produktów ze względu na równowagę rozsądnej ceny i dobrego składu. Niektóre mokre karmy w tej kategorii są nawet klasyfikowane jako super premium. W konserwach i pająkach jest więcej naturalnego mięsa, są atrakcyjne z wyglądu, pysznie pachną i są lubiane przez koty i psy.
Super premium. W tych karmach dla kotów i psów nie ma szkodliwych dodatków chemicznych, a mięso jest starannie przetworzone, dzięki czemu jest bezpieczne i dobrze trawione (strawność od 70%). W tej klasie znajdują się konserwy dietetyczne i medyczne, osobne linie dla kociąt, produkty bezzbożowe.
• Holistyk. Karma mokra, w której dodawane są wyłącznie ekologiczne, zdrowe składniki – mięso, ryby, owoce morza, warzywa. Są przetwarzane w taki sposób, aby zachować wszystkie przydatne substancje. Karmy holistyczne są rygorystycznie certyfikowane i są bezpieczne i zdrowe dla kotów, chociaż są droższe niż inne mokre karmy.

Karma mokra czy sucha – co wybrać do karmienia kota lub psa? Porady lekarzy weterynarii

Właściciele często nie wiedzą, które jedzenie preferować: suche czy mokre. Optymalna dieta powinna dostarczać Twojemu kotu lub psu niezbędnych składników odżywczych i być bardzo smaczna.
Przy odpowiednim podejściu powinno również pomóc kontrolować wszelkie potencjalne problemy zdrowotne. Mokra karma dla Twojego zwierzaka to świetny sposób na zaspokojenie niektórych z tych potrzeb, podczas gdy sucha karma ma inne zalety. Karma mokra pomaga zwiększyć spożycie wody, a karma sucha utrzymuje zdrowe zęby kotów i psów. Smak mokrej karmy jest bardziej atrakcyjny dla wybrednego zwierzaka, a sucha karma nie psuje się w misce przez cały dzień. Ponieważ karma mokra i sucha zapewniają różne korzyści, warto rozważyć karmienie mieszane (w różnych miskach).

Zalety suchej karmy dla kotów i psów

Jedną z głównych zalet suchej karmy dla kotów i psów jest wygoda przechowywania i karmienia. Może leżeć w misce przez cały dzień i się nie zepsuć. Dzięki temu kot lub pies mogą jeść często i stopniowo – to optymalny schemat żywienia. Odpowiednio skomponowana sucha karma pomaga również zachować zdrowe zęby kota i psa, zmniejszając tworzenie się kamienia nazębnego poprzez czyszczenie mechaniczne i chemiczne.

Zalety mokrej karmy dla kotów i psów

Wiele kotów i psów nie ma wystarczającej ilości wody pitnej i uzupełniają swoje zapasy wilgoci przy pomocy pożywienia. Główną zaletą mokrej karmy jest to, że zapewnia ona zwierzęciu dodatkowe nawilżenie, nie tylko utrzymując odpowiedni poziom płynów, ale także zmniejszając ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych (szczególnie problemów z nerkami i drogami moczowymi).

Mokra karma ma również tę dodatkową zaletę, że ma silniejszy zapach, co jest ważne dla kotów i psów, ponieważ bardziej polegają na zapachu niż na smaku. Zmysł węchu u kotów i psów jest zwykle znacznie bardziej rozwinięty niż u ludzi. Ale ludzki język ma około dwudziestokrotnie więcej kubków smakowych niż język kota czy psa.

Korzyści z karmienia mieszanego

Koty i psy dobrze reagują na niewielką różnorodność diety. Nie oznacza to, że przy każdym karmieniu muszą oferować coś nowego lub całkowicie zmieniać dietę raz w miesiącu. Jednak, jak pokazuje praktyka, dieta łącząca karmę mokrą i suchą pomaga rozwiązać problemy żywienia zwierząt o selektywnym smaku. Ponadto koty i psy mogą mieć różne preferencje dotyczące konsystencji jedzenia. Przy żywieniu mieszanym zwierzę otrzymuje pokarm o różnej konsystencji i może znaleźć to, co lubi.

Karmienie mieszane uwzględnia naturalne zachowania żywieniowe kota i psa. Koty i psy wolą jeść niewielkie ilości różnego rodzaju pokarmu w ciągu dnia. Podaj swojemu kotu lub psu karmę mokrą i suchą w osobnych miskach, aby miał wybór.